Zombie Trailer Park Oyunu

2010-01-01 19:51:00

OYUN HAKKINDA BİLGİ Zombie Trailer Park Oyunu'nu sorunsuz ve problemsiz oynayabilmek için kullandığınız pc'de java adlı programı kurulu ve yüklü bir şekilde olması gerekiyor. Yüklemezseniz oyunu oynayamayacaksınız. Bu şekil oyunlarin tamamı zaten java ile çalışmakta ve oynanmaktadır.. Gerçekten çok ışıltılı büyüleyici ve güzel bir oyun olduğu için sizlere tavsiye etmekteyiz. Bu oyunu herkez gerçekten çok beğenerek oynuycak... Bu oyunu oynamak çok basittir sadece mouse kullanmanız yeterli olur ve klavyeye gerek duymazsınız. Amaç : Zombilere karşı ne kadar fazla zaman diretebilir ve ayakta kalabilir iseniz o kadar büyük şekilde bir Exp alırsınız ve daha bol itemler alırsınız. Tüm oyunculara iyi oyunlar dileriz..

Duyuru: Zombie Trailer Oyununu ve buna benzer java Oyunlarını oynama şansına sahip olabilmeniz için kullandığınız pc'de Java programı yüklü olmak zorunda..

Java Programını İndirmek İçin Tıklayın..

Zombie Trailer Park Oyunu

Zombie Trailer Park Oyunu

Anahtar Kelimeler: Zombie Trailer Park,Zombie Trailer,Zombie Trailer Park Oyunu,,Zombie Trailer Park Oyunu Oyna,Zombie Trailer Park Oyna

Zombie Trailer Park Oyunu İçin Tanıtım Amaçlı Resimler

Zombie Trailer Park OyunuZombie Trailer Park Oyunu

Zombie Trailer Park OyunuZombie Trailer Park OyunuZombie Trailer Park OyunuZombie Trailer Park Oyunu


0
0
0
Yorum Yaz