Şüphe Dizisi Yeni Oyuncularımız

2010-12-09 00:24:00

Şüphe Dizisi Ekip Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncumuz Olgun Şimşek

Olgun Şimşek Kimdir? Hakkında kısaca dizisevenlerimiz için bilgi verelim...

1971 senesinde Bursa'da doğmıştur.

Olgun Şimşek adlı tecrübeli yakışıklı dizi ve film oyuncumuz "İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı ve oyunculuk ana sanat bölümünü" büyük bir ustalıkla mezun olarak bitirerek dizi hayatına başlayan bir oyuncumuzdur. 1993 senesinde oyunculuk dünyasına diziler ve filmlerde yer alarak adını televizyonlara yazdırarak başlamıştır
 Televizyon kanallarında magazin ve şov program'larında çıkarak ve "Olgun Şimşek" adlı oyuncumuz Bir Demet Tiyatroda Kudret Karakteriyle büyük bir ilgi toplamış ve güzel bir şekilde tanınmıştır. Bir aralar "Şebnem Sönmez" bir ile evlilik gerçekleştirmiş ve sonuna ayrılmıştır. Yazı Tura adlı filminde pek çok ödül almıştır.

Şüphe Dizisi Ekip Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncumuz Şener Şen

Şener Şen Kimdir? Hakkında kısaca dizisevenlerimiz için bilgi verelim..

Şener Şen adlı türk sinema ve televizyon oyuncumuz 26.12.1941 senesinde ve Adana'da doğmuştur. Şener Şen aktör "Ali Şenin" öz ve öz oğludur. Şener Şen Sanatçılık hayatına tiyatro oyunculuğuyla başlamış çok tanınmış ve sinemaya bir kompozisyon karakteriyle geçmiştir bu oyuncunun oynadığı ilk filmi"Şalvar davası"dır ve  bu filmlde başrole çıkmıştır. 1958 senesinde "Yeşil Sahnede" amatör bir tiyatro oyuncusu olarak başlamıştır ve sonralardan 1964-1966 senesi içinde Doğu Anadolunun köylerinde ilkokul öğretmenliği yaparak çocukları eğitmiştir 1966 senesinde "İstanbul Büyük Şehir Belediye Tiyatrosuna" girmiştir kendisini iyice geliştirmiş ve 1980-1982 senesi arasında tiyatro etkinliklerini Almanya taraflarında sürdürmeye devam etmiştir. Çok Uzun seneler İlyas Salman,Kemal Sunal, filmlerinin 2.nci karakter oyuncusuydu. İlk başrol oyunculuğu çok fazla geç bir zamanda "Şalvar Davası" adlı filmiyle 1983 senesinde gelmiştir. Harika bir oyunculuk tarzı ile türk sinema dünyasında yılın en güzel oyuncusu seçilmiştir.

Şüphe dizisine katılacak tecrübeli oyuncularımızın içinde kulağımıza çok yeni ve tecrübeli dizi oyuncularımızın isimleride geliyor.Şener Şen ve Olgun Şimşek'de bu isimlerinden arasında sadece bir kaçı eğerki gerçekten bu kadar yetenekli ve tecrübeli dizi oyuncularımızda Şüphe Dizisi kadro ekibinde rol alır ise Şüphe Dizisi için gerçekten çok süper olacaktır.

0
0
0
Yorum Yaz